Настає час, коли ти вже не можеш бігти швидше, тоді ти повинен бігти розумніше
Гарісон Оуен

Фотогалерея

ВИПУСК 2019 !!!

В урочистому заході взяв участь один із засновників ЛІМу, відомий громадсько-політичний діяч, бізнесмен В. П’ятак, який згадав про свою працю в інституті, навчання там сина та побажав випускникам пам’ятати про свою альма-матер, в подальшому працювати на свій розвиток, займатися улюбленою справою.
Створено : 04 Березень'21
Фотографій : 2

ВИПУСК 2014 !!!

         У час тотальних політичних, економічних, соціальних та психологічних змін Бізнес-школа Львівського інституту менеджменту продовжує розвивати український бізнес через підготовку молодих, амбіційних, рішучих та інноваційних Управлінців. Як стверджують українські науковці, «невизначеність може бути усунута цілком, або частково двома шляхами: поглибленим вивченням наявної інформації або придбанням відсутньої інформації». Наші випускники – це топ-менеджери, котрі мають тепер чітке бачення розвитку свого підприємства; уміють швидко приймати виважені  управлінські рішення, а також  володіють усіма сучасними методами та підходами у менеджменті, тому вони готові впевнено діяти за умов невизначеності та ризику.

       Вітаємо усіх випускників та бажаємо їм стрімкого розвитку карʼєри, а їх компаніям -  процвітання!!!

 

Створено : 11 Червень'14
Фотографій : 14

ВИПУСК 2013!!!

Цьогоріч в Alumni Бізнес-школи Львівського інституту менеджменту влилася потужна команда управлінців нової якості. Упродовж двох років навчання слухачі накопичували знання, обмінювалися власним управлінським досвідом та проводили дослідження, що у підсумку втілилося у розробку реальних проектів для розвитку їхніх компаній. Дипломні роботи слухачів БШ ЛІМу – це колосальний обсяг ідей. Більше сорока випускників втілюватимуть свої ідеї в українських компаніях (транспортних, логістичних, меблевих, нафтового бізнесу, молочної промисловості та інших). Поряд з цим вже під час навчання декілька слухачів, мали змогу переоцінити свій особистий потенціал і перейти на новий кар’єрний щабель. МВА – нове бачення, нові можливості!
Створено : 27 Березень'13
Фотографій : 19

ВИПУСК-2011

  

23 грудня ЛІМ–АЛУМНА поповнилась новими зірками. 18 випускників бізнес-школи ЛІМу отримали сертифікати МВА та дипломи державного зразка (перепідготовка за спеціальністю «Менеджмент організацій») 

 Новими знаннями, навичками і, звичайно ж, ідеями випускники збагатять свої компанії, серед яких: ПрАТ «Київстар», ТзОВ «Сілмафарм», ТзОВ «Тема», ТзОВ "Завод Електронпобутприлад", ТзОВ "АБК-Технології". Із дистрибуторською компанією «Тема»  Бізнес-школа ЛІМу співпрацює вже декілька років: п’ятеро працівників компанії отримали МВА-освіту у ЛІМі.  

Упродовж двох років навчання слухачі програми генерували ідеї, співпрацювали один з одним, обмінювались досвідом і, як результат, - у дипломних проектах побудували нові моделі розвитку своїх компаній. Велику зацікавленість серед слухачів викликали курси: основи менеджменту, операційний менеджмент, фінанси, інвестиційний менеджмент, управління часом, управління персоналом, які читали визнані фахівці, практики та майстри своєї справи Костянтин Редченко, Сергій Гвоздьов, Євген Пенцак, Віктор Борщевський, Володимир Семенишин, Андрій Ліпенцев та ін. 

Тенденції останніх років свідчать про помолодшання попиту на МВА-освіту. Образ цьогорічного випускника – сформований 35-40 річний управлінець, який ставить перед собою нові цілі, а головне - бачить себе творцем свого майбутнього. Випуск–2011 - це керівники, фахівці з дистрибуції, управління персоналом, маркетингу, логістики. Кожен випуск для бізнес-школи ЛІМу особливий по-своєму. Цей, за словами викладачів, був супер-відповідальним.   

Олександра Мокій: «Випуск-2011 особливий і особисто для мене. По-перше, це були управлінці, які не дивлячись на посткризовий період, зважилися на інвестицію в себе, у своє зростання і в свій майбутній успіх. А по-друге, це мій перший набір і перший випуск. Найцікавішим для мене стало спостереження процесу перетворення кожного із слухачів на більш ефективного, більш впевненого в собі успішного управлінця, який зразу ж випробовує отримані під час навчання знання і навички у щоденній боротьбі за ефективність і прибутковість власної компанії. Слухачі за роки навчання стали надзвичайно згуртованою і дружньою командою, деякі з них навіть започаткували спільні проекти. Я щиро радію з того, що кожен з них, не дивлячись на різноманітні життєві перешкоди, успішно завершив навчання, чим довів собі й оточуючим, що працювати і навчатись одночасно – це реально. Головне зрозуміти, що ти вартуєш більшого, ти можеш більше і досягти поставленої цілі»


З приємністю вітаємо наших випускників із їх Новою якістю і бажаємо їм творчих злетів та прибуткової реалізації їхнього потенціалу! Команда бізнес-школи!

Створено : 19 Січень'12
Фотографій : 22

Випуск 2010 року

MD-82
Створено : 12 Квітень'11
Фотографій : 26
     1 2 »

Партнери:

Французские Альпы Каучсерфинг