Настає час, коли ти вже не можеш бігти швидше, тоді ти повинен бігти розумніше
Гарісон Оуен

Уляна Лущик

Навчання в ЛІМі для мене стало приємною несподіванкою, хоч, маючи за плечима 2 захищені дисертації та 2 вищі освіти (медична та юридична з медичного права), я вже навіть в снах не мріяла про здобуття ще чогось. 

    Система Top Executive Management MBA стала для мене відкриттям,незважаючи на 12-річний (на час вступу) досвід власника і керівника бізнесу.

    Пройшло 2 роки навчання. На перший погляд здається що ніби-то нічого не змінилося. Однак зміни відчувалися після кожного модуля – я приїжджала в Київ іншою людиною: з новими ідеями та з критичним переосмисленням почутого матеріалу. Так за цих 2 роки паралельно провела трансформацію свого бізнесу, вималювала для себе пріоритетні напрямки, якими б я хотіла б займатися в майбутньому. Знайшла нову і дуже необхідну нішу–  інноваційні медичні технології та науковий бізнес. Це саме ті сфери, які завжди в нашій країні були обділені увагою держави, хоча науковці можуть бути надзвичайно потужним потенціалом держави при комерціалізації нематеріальних активів – інтелектуального потенціалу нації.

  Сьогодні, отримуючи диплом, я щаслива, що доля подарувала мені такий приємний шанс навчатися в ЛІМі, отримати нові знання та навики щодо управління бізнесом, удосконалений досвід менеджменту наукової організації.

    Вдячна всім викладачам, співробітникам ЛІМу та особисто ректору Петру Степановичу за чудову організацію навчального процесу.

Період навчання у Бізнес-школі Львівського інституту менеджменту: грудень 2008 р. -  грудень 2010 р.

Партнери:

Французские Альпы Каучсерфинг