Настає час, коли ти вже не можеш бігти швидше, тоді ти повинен бігти розумніше
Гарісон Оуен

Дмитро Лозовицький

доцент, PhD (к.е.н.), DipFA (IFA), SE MBA (AFW), бізнес-консультант, бізнес-тренер. Засновник Групи незалежних консультантів «Альтернатива». Загальний досвід роботи за фахом 14 років. З них у реальному секторі економіки та консалтингу - 7 років (бухгалтер, аналітик комп’ютерних інформаційних систем, головний бухгалтер). Бізнес-тренер та незалежний бізнес-консультант - 7 років. Із 2013 року засновник ГНК «Альтернатива». Докторант кафедри «Інформаційних систем в менеджменті» Львівської комерційної академії з грудня 2014 року. К.е.н. із 2009 року, доцент (вчене звання) 2014 рік. У 2012 році завершив навчання у Лондонському інституті фінансових бухгалтерів (повний диплом програми IFA). У 2013 році завершив програму підготовки (отримав сертифікат) та захистив диплом з проектного менеджменту Німецької академії економіки та управління (AFW) м. Бад, Гарцбург. Із 2013 року ГНК «Альтернатива» стає ексклюзивним представником професійної заочної європейської МВА освіти академії AFW на території західної України через відкриття представництва Міжнародної академії менеджменту у Києві та Львові за курсами «Проектного менеджменту» та «Менеджменту організацій». Тренер бізнес-шкіл Міжнародної академії менеджмента (м. Київ), Львівського інституту менеджменту (м. Львів). Бізнес-тренер «Тренінг Центру» при АФ «Контракти-Аудит» (курс міжнародні стандарти фінансової звітності).

Науково-практичний доробок. Автор 32 фахових наукових та науково-практичних статей, автор та співавтор 3 навчальний посібників з грифом МОН України («Контролінг», «Основи економічної безпеки підприємств», «Інформаційні системи і технології в обліку»), автор та співавтор 5 наукових монографій. Автор 12 розроблених та апробованих тренінгів та тренінгових програм.

Сфери професійних зацікавлень. Розробка та впровадження систем та інструментів: збалансованого управління діяльністю підприємств (на основі збалансованої та універсальної систем показників), контролінгу, бюджетування, стратегічного управління та звітності; актуальні питання практичного впровадження міжнародних стандартів фінансової звітності; предметних технологій вирішення управлінських завдань; методики стратегічного аналізу діяльності підприємства; методики прийняття та аналізу ефективності управлінських рішень; управління проектами; стимулювання, мотивації ефективної роботи управлінського персоналу; стратегічного маркетингу та менеджменту; економічної безпеки підприємств.

Партнери:

Французские Альпы Каучсерфинг