Настає час, коли ти вже не можеш бігти швидше, тоді ти повинен бігти розумніше
Гарісон Оуен

ВИПУСК-2011

  

23 грудня ЛІМ–АЛУМНА поповнилась новими зірками. 18 випускників бізнес-школи ЛІМу отримали сертифікати МВА та дипломи державного зразка (перепідготовка за спеціальністю «Менеджмент організацій») 

 Новими знаннями, навичками і, звичайно ж, ідеями випускники збагатять свої компанії, серед яких: ПрАТ «Київстар», ТзОВ «Сілмафарм», ТзОВ «Тема», ТзОВ "Завод Електронпобутприлад", ТзОВ "АБК-Технології". Із дистрибуторською компанією «Тема»  Бізнес-школа ЛІМу співпрацює вже декілька років: п’ятеро працівників компанії отримали МВА-освіту у ЛІМі.  

Упродовж двох років навчання слухачі програми генерували ідеї, співпрацювали один з одним, обмінювались досвідом і, як результат, - у дипломних проектах побудували нові моделі розвитку своїх компаній. Велику зацікавленість серед слухачів викликали курси: основи менеджменту, операційний менеджмент, фінанси, інвестиційний менеджмент, управління часом, управління персоналом, які читали визнані фахівці, практики та майстри своєї справи Костянтин Редченко, Сергій Гвоздьов, Євген Пенцак, Віктор Борщевський, Володимир Семенишин, Андрій Ліпенцев та ін. 

Тенденції останніх років свідчать про помолодшання попиту на МВА-освіту. Образ цьогорічного випускника – сформований 35-40 річний управлінець, який ставить перед собою нові цілі, а головне - бачить себе творцем свого майбутнього. Випуск–2011 - це керівники, фахівці з дистрибуції, управління персоналом, маркетингу, логістики. Кожен випуск для бізнес-школи ЛІМу особливий по-своєму. Цей, за словами викладачів, був супер-відповідальним.   

Олександра Мокій: «Випуск-2011 особливий і особисто для мене. По-перше, це були управлінці, які не дивлячись на посткризовий період, зважилися на інвестицію в себе, у своє зростання і в свій майбутній успіх. А по-друге, це мій перший набір і перший випуск. Найцікавішим для мене стало спостереження процесу перетворення кожного із слухачів на більш ефективного, більш впевненого в собі успішного управлінця, який зразу ж випробовує отримані під час навчання знання і навички у щоденній боротьбі за ефективність і прибутковість власної компанії. Слухачі за роки навчання стали надзвичайно згуртованою і дружньою командою, деякі з них навіть започаткували спільні проекти. Я щиро радію з того, що кожен з них, не дивлячись на різноманітні життєві перешкоди, успішно завершив навчання, чим довів собі й оточуючим, що працювати і навчатись одночасно – це реально. Головне зрозуміти, що ти вартуєш більшого, ти можеш більше і досягти поставленої цілі»


З приємністю вітаємо наших випускників із їх Новою якістю і бажаємо їм творчих злетів та прибуткової реалізації їхнього потенціалу! Команда бізнес-школи!

Партнери:

Французские Альпы Каучсерфинг