Настає час, коли ти вже не можеш бігти швидше, тоді ти повинен бігти розумніше
Гарісон Оуен

Новини Бізнес-школи

Кількісні методи в економіці: теорія на практиці

"Кількісні методи в економіці: теорія на практиці" авторський тренінг бізнес-консультанта Олега Романіва 17 червня 2016 року у Бізнес-школі Львівського інституту менеджменту. У програмі тренінгу: моделювання економічних процесів, статистичні методи аналізу підприємства, комп'ютерні технології для якісного та кількісного аналізу діяльності підприємства.

Навики ведення УСПІШНОЇ презентації

Бізнес-школа ЛІМу запрошує 9-10 червня 2016 року відвідати дводенний тренінг бізнес-консультанта Назара Глинського "Навики ведення успішної презентації". У програмі тренінгу: комунікація, wow/fail-презентація, структура презентації, "Презентатор" та правила візуальної подачі інформації.

Як встигнути все?

4 червня 2016 року у Бізнес-школі Львівського інституту менеджменту авторський тренінг з time-management Івана Кульчицького "Як встигнути все?". У програмі тренінгу: вартість часу, правила часового планування, інструменти управління часом...

Економіка бізнесу. Як це працює?

27-28 травня 2016 року Бізнес-школа ЛІМу запрошує на тренінг "Економіка бізнесу. Як це працює?" сертифікованого бізнес-консультанта Ліани Чернобай. У програмі тренінгу: глобальні напрями розвитку економіки, обговорення питань щодо структури виробництва, технології та ресурсів виробництва, а також моделювання власного бізнесу.

Ділове спілкування: як переконувати людей та уникати організаційних конфліктів?

Бізнес-школа ЛІМу запрошує 27-28 травня 2016 року стати учасником тренінгу "Ділове спілкування: як переконувати людей та уникати організаційних конфліктів?" сертифікованого бізнес-консультанта Віктора Борщевського. У програмі тренінгу: міжособове та командне спілкування, комунікаційне перенавантаження, переговорний етикет, техніки ділової презентації, принципи ефективного проведення нарад.« 1 2 3 ... 15 16 17 »

Партнери:

Французские Альпы Каучсерфинг