Настає час, коли ти вже не можеш бігти швидше, тоді ти повинен бігти розумніше
Гарісон Оуен

Новини Бізнес-школи

06 Березень'09

Старт Executive MBA!

Наприкінці січня відбувся І модуль для нової групи Executive MBA. З перших днів навчання слухачі займалися стратегічним плануванням під кураторством Костянтина Редченка (партнер компанії DK Consulting) та вникали в глибини особистих стратегій розвитку під керівництвом Ольги Пашко.
Вітаємо слухачів з початком та бажаємо натхненного та цікавого навчання!

25 Грудень'08

Старт General MBA!

20 грудня, вже 18-тий рік поспіль у Бізнес-школі ЛІМ стартувала програма General MBA!
У день відкриття слухачі програми мали нагоду познайомитися між собою та створити дружню атмосферу єдиної команди, адже попереду два цікавих роки навчання і постійного спілкування.

Перша половина дня пройшла в ігровому форматі з метою знайомства під керівництвом Софії Грабовської. У другій  половині слухачі обговорювали можливі антикризові заходи в межах курсу "Економікс" з Наталією Даниленко.

Щиро вітаємо слухачів!
04 Грудень'08

Відкриття General MBA 2008

20 грудня 2008 р. о 10:00 у Бізнес-школі ЛІМ відбудеться відкриття програми General MBA. У перший день навчання на слухачів чекає знайомство з викладачами та між собою, а також вступний курс Економікс з запрошеними гостями. Якщо Ви ще не встигли подати аплікаційну форму на навчання, щоб стати слухачем General MBA програми у 2008 то можете це зробити до 15 грудня.

08 Листопад'08

VI модуль "Шліфування майстерності"

1 листопада завершився VI модуль Executive MBA програми.
Цього разу слухачі програми відшліфовували фінансову майстерність. У перший день Віра Шевчук (к.е.н, САР, тренер з підготовки до здачі іспитів за програмою СІРА) допомагала слухачам освоїти основи управлінського обліку, а також презентувала свій новий посібник "Стратегічний управлінський облік".

Круглий стіл

Запрошуємо на круглий стіл «Інтерактивні ресурси якісної управлінської освіти» у рамках 15-тої Національної книжкової виставки-ярмарки 12 вересня о 11.00.

« 1 2 3 ... 14 15 16 17 »

Партнери:

Французские Альпы Каучсерфинг