Настає час, коли ти вже не можеш бігти швидше, тоді ти повинен бігти розумніше
Гарісон Оуен

Новини Бізнес-школи

Трудовий кодекс 2016: перспективи, виклики, небезпеки

І на завершення 2015 року,  26 грудня  Бізнес-школа Львівського інституту менеджменту запрошує на надзвичайно актуальний тренінг "Трудовий кодекс: перспективи, виклики, загрози" Василя Миронюка.  Особливості прийняття та звільнення працівників, робочий час, відсторонення працівника від роботи, відпустки, зокрема, особливості трактування у новому кодексі і ще багато змін, нововведень та суперечностей.

Гейміфікація в бізнесі: як отримати відданого працівника та завоювати серце клієнта

22 грудня 2015 року у Бізнес-школі Львівського інституту менеджменту відбудеться тренінг бізнес-консультанта Назара Глинського «Гейміфікація в бізнесі: як отримати відданого працівника та завоювати серце клієнта».

Стрес як ресурс

12 грудня 2015 року Бізнес-школа Львівського інституту менеджменту запрошує відвідати авторську майстерню сертифікованого тренера-консультанта  Павла Бачинського  "Стрес як ресурс". Майстерня "Стрес як ресурс" - це  розвиток умінь та навичок давати собі раду з повсякденними стресовими ситуаціями, запобігати професійному вигоранню, уміти використовувати енергію стресу як ресурс для власної професійної та особистісної ефективності.

Alumni Edu WeekEnd

5 грудня 2015 року  Бізнес-школа Львівського інституту менеджменту запрошує  на "Alumni Edu WeekEnd", який відбудеться у  рамках святкування 25-річчя заснування Львівського інституту менеджменту. "Alumni Edu Weekend" - це серія  зустрічей випускників ЛІМу з однокурсниками, з фаховими улюбленими та багатьма цікавим і ще незнайомими тренерами, знайомство з випускниками інших років та корисно проведений час.

Успішний LIFE-МЕНЕДЖМЕНТ! Як реалізувати свої мрії?

3 грудня, ще до початку Нового 2016 Року, Бізнес-школа Львівського інституту менеджменту запрошує проаналізувати усі свої результати у 2015 року, навчитися реалізовувати більше планів та, зрештою, завжди просто та легко досягати своїх цілей. Тренінг "Успішний Life-Менеджмент! Як реалізувати свої мрії?", тренер - Іван Кульчицький, з 17.00 до 20.00.

« 1 2 3 4 ... 15 16 17 »

Партнери:

Французские Альпы Каучсерфинг